Максим Степанов: В Ізмаїлі частково відновлено електропостачання

Максим Степанов: В Ізмаїлі частково відновлено електропостачання

За дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова частково відновлено електропостачання до важливих об’єктів медико-соціальної інфраструктури міста Ізмаїл. Окрім пологового будинку та лікарень, підключено електроенергію до більшості багатоповерхівок. Частково запущено водопостачання.

“Відновлено електропостачання до 7 котелень в Ізмаїлі. Тривають роботи із запуску систем опалення. Про ситуацію мені доповідають особисто”, – заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.
Зазначимо, після засідання оперативного штабу з питань негоди під головуванням Максима Степанова в Ізмаїлі відновили одну лінію електропередачі. Незабаром буде запущено ще 9 котелень. За останньою інформацією, повністю відновлено телефонний зв’язок у місті Чорноморськ. Тим не менш, цей населений пункт та Фонтанка залишаються знеструмленими. На місцях працюють ремонті бригади.
Також повідомляємо, що для надання екстреної медичної допомоги мешканцям регіону залучено 175 бригад. З них – 74 працюють в Одесі, інші – в районах області. На 16:00 отримано 1420 звернень на номер “103”, виконано 800 виїздів, госпіталізовано 182 хворих, надано 110 консультацій у телефонному режимі.
По материалам:http://www.izmail.es/article/31357
Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *